NATROL HIGH CAFFEINE 200mg - 100 tab Zobacz większe

NATROL HIGH CAFFEINE 200mg - 100 tab

NAT/HIGCAF/100/TAB/

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

19,90 zł brutto

Więcej informacji

NATROL HIGH CAFFEINE to suplement dostarczający 200 mg kofeiny w każdej tabletce. Kofeina stymuluje centralny ośrodek nerwowy, pobudza i zwiększa koncentracje oraz podnosi czujność. Kofeina może być także wsparciem podczas redukcji wagi, ponieważ skutecznie hamuje apetyt, działa diuretycznie a także nasila termogenezę.

Tabela Składu:

Wielkość opakowania: 100 tab.
Wielkość porcji: 1 tab.
Ilość porcji w opakowaniu: 100
Wartość odżywcza w 1 tab.
%RWS
Kofeina 200 mg
Wapń (fosforan wapnia) 75 mg 8%

% RWS - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)Składniki:

Kofeina, fosforan wapnia, kwas stearynowy, guma celulozowa, krzemionkowy stearynian magnezu, metyloceluloza, gliceryna.Sposób Użycia:

Spożywać 1 tabletkę od 1 do 3 razy dziennie.

Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Uwaga: Nie zaleca się stosować produktu w okresie ciąży i karmienia piersią oraz w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Nie przyjmować łącznie z innymi preparatami witaminowymi.Przechowywanie:

Przechowywać w suchych pomieszczeniach, w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętych opakowaniach. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.