SWANSON HOLY BASIL LEAF 400mg - 120kaps Zobacz większe

SWANSON HOLY BASIL LEAF 400mg - 120kaps

SWA/HOLBAS/120/KAP/

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

21,85 zł brutto

Więcej informacji

SWANSON HOLY BASIL LEAF to suplement zawierający ekstrakt z liści świętej bazylii, pochodzącej z Indii, gdzie jest ceniona ze względu na swoje zdrowotne właściwości. Oprócz właściwości anty-stresowych, bazylia może działać jako naturalny inhibitor COX-2, która może wspomóc pracę mięśni i stawów.

Bazylia należy do ziół adaptogennych, które łagodzą psychiczne i fizyczne skutki stresu. Dodatkowo święta bazylia może pomóc utrzymywać prawidłowy poziom cukru we krwi i wspiera prawidłową pracę stawów i mięśni.

Tabela składu:

Wielkość opakowania: 120 kaps.
Wielkośc porcji: 2 kaps.
Ilość porcji w opakowaniu: 60
Wartość odżywcza: w 2 kaps.
Holy Basil (Ocimum sanctum)(liście) 800 mg

% RWS - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)

Składniki:

Bazylia azjatycka (tulsi), żelatyna (otoczka kapsułki), mikrokrystaliczna celuloza (substancja wypełniająca), sole magnezowe kwasów tłuszczowych i/lub krzemionka (substancje przeciwzbrylające).

Sposób użycia:

Spożywać 2 kapsułki dziennie, popijając wodą.

Nie stosować wyrobu po upływie daty ważności. Należy zwrócić uwagę na zachowanie odpowiednich warunków przechowywania wyrobu. Po otwarciu opakowania okres ważności nie ulega zmianie, pod warunkiem, że po każdorazowym użyciu wyrobu opakowanie jest ponownie szczelnie zamykane. Płynna konsystencja żelu nie jest wadą wyrobu.

Przechowywanie:

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w zamkniętym opakowaniu, w suchym miejscu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.